Spreken in het openbaar. De één weet het publiek vanaf de eerste minuut te grijpen. De ander hakkelt zich de presentatie door. Hoe dan ook: presenteren brengt altijd enige spanning met zich mee. Niet erg. Daardoor presteer je ook beter. Maar hoe blijf je je zenuwen de baas en hoe maak je je verhaal nu juist nog scherper?
Spreekvaardigheid: Wat ga je leren?
Robert leert je een krachtige presentatie te geven. Qua vorm, inhoud, passend bij jouw stijl en jouw vakgebied. Een greep uit de onderwerpen die tijdens de coaching de revue passeren.
Naam concept: Speaker [Group] Coaching
Locatie: In-Company en iedere event locatie
Taal: ✓ Engels ✓ Nederlands
Webpagina: https://robertdaverschot.nl/speaker-coach/?lang=nl
Groepsgrootte: Max. 20
Duur: 0.5-1 dag
Benodigdheden: Presentatiescherm met audio
In samenwerking met: Alleen en/of i.s.m. modeontwerper Leon Klaassen Bos en predikant Tim Vreugdenhil [zie concept hier]
Beschrijving: In overleg en op maat: een combinatie van theorie en real-time oefeningen met peer feedback.
Kenmerken: Samen de company story herijken en jezelf oefenen in het krachtig overbrengen van jouw verhaal en dat van je organisatie.
Tarief: Afhankelijk van duur programma ca. €2000-€3500
Meer weten over onze sprekers of vrijblijvend advies nodig? Neem contact op via de button of bel en dan geven we graag persoonlijk advies. Ook als je nog in de oriënterende fase zit.
Contact opnemen