Sprekershuys logo

Van ‘achter-de-schermen-type’ naar fotomodel

Maartje Ijzerman
Door Maartje
11 september
Sprekershuys team Foto verbinders

Versterking van ons team door Anne en een nominatie voor Sprout Challenger 50 2014. Dit waren de aanleidingen voor de fotoshoot. En wat voor één!

Anne, welkom bij het Sprekershuys. Iris, bedankt voor de prachtige foto’s!

Versterking van ons team door Anne en een nominatie voor Sprout Challenger 50 2014. Dit waren de aanleidingen voor de fotoshoot. En wat voor één!

Met het hele team gingen we naar een mooie locatie: een oude meelfabriek, de thuisbasis van onze huysgenoot en fotografe Iris Planting. We liepen naar binnen naar het atelier van Iris, langs de ruimte waar de shoot plaats zou gaan vinden. Een stijlvolle, inspirerende ruimte met mooie foto’s van Iris aan de muren. We komen er al snel achter dat dit prachtige pand ook nog eens aan het water ligt. Zo beginnen we de dag met een kop koffie in de zon. Een heerlijk begin.

Iris had gevraagd of Nicolette Brøndsted de visagie wilde verzorgen en even later worden we stuk voor stuk in de make-up gezet en wordt ons haar mooi gestyled. Wauw, volgens mij hebben we er allemaal nog nooit zo mooi uit gezien!
Maarja, dan komt natuurlijk dat moment dat je daadwerkelijk op de foto moet en ik als ‘achter-de-schermen-type’ moet daarbij even een drempeltje over. Loslaten. Gelukkig heeft Iris een gave om je gerust te stellen en binnen no time voel ik mij op mijn gemak. Best wel heel erg leuk eigenlijk, denk ik zelfs!

Na alle portretten geschoten te hebben volgt de groepsfoto. We willen het even net iets anders dan normaal.. Woorden als innovatief, sterk, transparant en persoonlijkheid vormen onze inspiratie en Iris stelt ons zo op dat al deze woorden van het beeld spatten! Althans, naar onze mening, maar oordeel vooral zelf!

Als afsluiting van de dag gingen we naar Ron Gastrobar om bij onze huysgenoot Ron Blaauw een heerlijk diner te nuttigen. Verfijnde gerechten, champagne, heerlijke wijn en goed gezelschap.

Anne, welkom bij het Sprekershuys.
Iris, bedankt voor de prachtige foto’s!

Wat een top dag!

Cookiemelding

Onze website maakt gebruik van cookies. Door gebruik te maken van onze website accepteer je ons cookiebeleid.

 

Noodzakelijke cookies

Noodzakelijke cookies helpen een website bruikbaarder te maken. Deze functionele cookies zorgen ervoor dat je de website correct kunt weergeven en gebruiken. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.

Ingeschakeld Uitgeschakeld

Statistieken

Een goede website is nooit af! We proberen iedere dag de websitebezoeker een betere ervaring te bieden. Met de cookies voor statistieken analyseren we hoe bezoekers onze website gebruiken. Zo ontdekken we wat goed werkt én wat wij nog beter moeten doen! De gegevens worden anoniem verzameld, maar geven ons wel het inzicht wat nodig is om iedere dag weer een betere website te maken.

Ingeschakeld Uitgeschakeld

Marketing

Deze cookies gebruiken wij om bezoekers te volgen wanneer ze verschillende websites bezoeken. Het doel is om advertenties weer te geven die passen bij de behoeftes van de individuele bezoeker. Denk bijvoorbeeld aan Google advertenties of Social media advertenties. Wil je weten om welke cookies het precies gaat? We beschrijven ze in ons privacy statement.

Ingeschakeld Uitgeschakeld